Лінійка 03.12.12

Лінійка 03.12.12

13.06.2021 в 23:45 Лінійки 1124 0 Катюша

1. 3 грудня - Міжнародний День інвалідів.

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним Днем Інвалідів. Святкування цього дня спрямоване на те, щоб привернути увагу громадськоскі до проблем інвалідів, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя.

В Україні проживає близько 2,5 млн. інвалідів, які становлять 5% населення. При цьму спостерігається тенденція до збільшення кількості людей, яким неохадно створити належні умови для життєдіяльності. Ми всі маємо хвороби: у когось одне, у когось інше, але ми просто упевнені, що незабаром одужаєм і будемо здоровими. А люди-інваліди, нажаль не можуть одужати і змушені жити зі своєю хворобою все життя. Вади, які породжують інвалідність можуть бути вроджеими і набутими.Запам"ятайте головне - від цього НІХТО НЕ ЗАСТРАХОВАНИЙ!, тому що в будь-яку мить життя, кожен із нас може стати людиною-інвалідом.Але ніяка важка хвороба їх не ламає, не дивлячись на совї вади - вони досягають певних висот і стають відомими у світі людьми. Адже Господь, забираючи в цих людей здоров"я,обов"язково дарує їм якийсь талант і невмовірно добре серце.

Всі ці люди, що намагаються жити гідно, не дивлячись на свої вади, досягають певних висот, бо живуть під дивізом: "Дивіться на нас як на рідних. Ми такі ж як і ви!"

3 грудня Міжнароднй День інвалідів, відзначається в усьому світі. Для таких людей проводяться різноманітні конкурси,змагання. Думаю, ви всі чули про всесвітні і всеукраїнські параолімпійські ігри. Дивлячись їх, неможливо не захоплюватися мужністю цих людей. Саме так закликають нас вони не звертати надмірну увагу на їх вади, а сприймати їх як рівноправних особистостей. Нажаль, багато хто з нас не знає або ж не хоче знати, що ці люди кожного дня стикаються зі справжнісінькою дискримінацією. Суспільство теоретично визнало право інваліда на працевлаштування, однак у реальності це право не дотримується.

Як і інші соціально-приглобленні категорії, інваліди об'єднуються у первинні рганізації для того, щоб виражати совї погляди, турботи, вимагати дотримання своїх громадських прав. Міжнародна організація інвалідів - це перша у світі успішна спроба об"єднати органцізації інвалідів зі 158 країн. Саме тому, проведення Міжнародного Дня Інвалідів дає можливість швидше змінити ставлення громадськості до соціально ролі інвалідів.

2. 6 грудня - День Збройних сил України.

Після розбладу Радянського Союзу, і проголошення в 1991 Незалежності, Україна успадкувала одне з найбільш подужних у груповань військ у Європі, оснащене ядерноюзброєю та в цілому відносно сучасними зразками звичайного озброєння та військової техніки.

У стислі терміни Верховною Радою України, був прийнятий пакет законодавчих актів стосовно воєнної сфери. На тіж роки припадає реалізація рядерного розброєння України. Воно є однією із найбільш значних історичних подій кінця ХХ сторіччя. Вперше в історії людства держава добровільно відмовилася від володіня ядерною зброєю.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію Українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть. І сьогодні солдати і офіцери Зброєних Сил України гідно продовжують традиціїї своїх дітів та батьків. Не всі нині, на превеликий жаль,розуміють значення власної армії, призначення якої захщати суверенітет танезалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів.

Армія - це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави. Тож у переддень свята, вітаємо наших вчителів-чоловіків та хлопців, мйбутніх захистників вітчизни. Зичимо вам міцного здоров'я, мужності, відваги. Будьте гідними захистниками нашої БАТЬКІВЩИНИ!!!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar